Draskyklės Katėms

MyCat.lt rasite labai platų draskyklių katėms asortimentą. Visos mūsų siūlomos draskyklės yra sukurtos tam, kad jūsų katė turėtų draskymui ir laipiojimui skirtą vietą bei savo asmeninę teritoriją, kurioje ji galėtų jaustis saugiai ir patogiai. Kadangi katė turi natūralų instinktą draskyti nagais, kad išreikštų savo emocijas, pažymėtų aplinkos objektus savo kvapu ir išlaikytų švarius, aštrius bei sveikus nagus, ir kartu turėtų saugią, tik jai priklausančią erdvę, katės draskyklė taps neatsiejama jos kasdienio gyvenimo dalimi.

Tinkamos draskyklės katei pasirinkimas

Mūsų asortimente rasite daugybę įvairių rūšių draskyklių katėms, kurių kiekviena yra savaip naudinga, pagaminta iš skirtingų medžiagų (sizalio, gofruoto kartono, vilnos, pliušo, džiuto ir kt.) ir skiriasi savo funkcionalumu, išmatavimais bei dizainu. Nuo draskyklių stovų su žaisliukais iki kartoninių draskyklių katėms, bokštų, laipynių ir kompleksinių draskyklių–namelių, kuriuose katės gali ir pailsėti, ir pažaisti.

Daugiaaukštės konstrukcijos draskyklės ir kompleksiniai kačių nameliai puikiai tinka drąsioms, aktyvioms ir stiprioms katėms, kurios mėgsta laipioti, tyrinėti ir iš aukštai stebėti aplinką. Kačių draskyklės–nameliai yra idealus pasirinkimas namams, kuriuose gyvena daugiau nei viena katė, nes suteikia joms galimybę žaisti kartu arba ilsėtis atskirai, tik jos pasirinktoje erdvėje.

Jaunai, senai arba aukštai laipioti nemėgstančiai katei galite rinktis iš mažesnių modelių draskyklių, turinčių tik vieną arba kelias neaukštas platformas, ant kurių katė galėtų lengvai užlipti ir ilsėtis. Jei katė labai mėgsta draskyti, galite parūpinti jai ir daugiau draskymui skirtų paviršių – tai gali būti tiek horizontalios kartoninės draskyklės, tiek ant sienos kampuose kabinamos kačių nagų draskyklės ir ant žemės pastatomi nagų draskymui skirti stovai, kuriuos katė galės draskyti, tokiu būdu atgrasant ją nuo kitų daiktų ir baldų draskymo.

Tinkamai pasirinktos draskyklės ir stovai katėms palengvins ir katės nagų priežiūrą – užtikrins  geresnę nagų būklę ir sveikatą. Kačių laipynės, nameliai ir draskyklės kiekvienai katei suteiks fiziniam aktyvumui skirtą erdvę, saugią ir patogią vietą pailsėti ir pasigaląsti nagus.

Kačių draskyklės įsigijimas

Siūlome nieko nelaukus pasižvalgyti po MyCat.lt parduotuvėje siūlomą draskyklių katėms asortimentą ir išrinkti geriausiai jūsų mylimai katei tinkančią ir jos poreikius atitinkančią draskyklę, kuri užtikrins, kad jūsų katė gyventų laimingą ir visavertį gyvenimą. O jei rinkdamiesi draskyklę norėsite patarimų, siūlome perskaityti ir „Draskyklės katėms pasirinkimo vadovą“ bei susisiekti su mumis tel. +370 604 92854 arba e. paštu info@mycat.lt.