Apie MyCat

MyCat.lt – tai aukščiausios kokybės produktai jūsų katei! Šimtai skirtingų prekių iš gerai
žinomų ir vertinamų gamintojų vienomis geriausių kainų rinkoje nuo šiol kiekvienos katės augintojui yra pasiekiama ranka. Jei esate katės šeimininkas arba planuojate tokiu tapti, esate tinkamoje vietoje – įsigyti savo augintiniui skirtų prekių, kurioms jis neliks abejingas, dar niekada nebuvo taip paprasta!

Kadangi esame tikri kačių mylėtojai, ir katės yra neatsiejama mūsų gyvenimo dalis, netrukome pastebėti, kad Lietuvos rinkoje trūksta tik katėms pritaikytos produkcijos. Todėl nusprendėme įkurti specializuotą parduotuvę, kurioje būtų prekiaujama katėms skirtomis prekėmis, pasižyminčiomis aukščiausia kokybe ir plačiu asortimentu.

Šioje parduotuvėje rasite bet kurio amžiaus ir veislės katei tinkančius svarbiausius reikmenis: draskykles, dubenėlius, gertuves ir fontanėlius, žaislus, kačių tualetus, plaukų surinkėjus, žirkles, masažuoklius ir kitas katėms skirtas prekes.

Dirbame visomis savaitės dienomis, todėl operatyviai atsakome į visus klientų klausimus, padėdami jiems atrasti jų katei geriausiai tinkančius produktus. Siekiame, kad kiekvienos katės šeimininkui būtų lengviau sukurti geriausią įmanomą aplinką savo augintiniui, kuri užtikrintų jo puikią sveikatą, gerą savijautą, ilgaamžiškumą ir aukštą gyvenimo kokybę. Juk to nusipelno
kiekviena katė!

Mūsų pagrindinis tikslas – sukurti pasaulį, kuriame su kiekviena kate elgiamasi tinkamai, pagarbiai, geranoriškai ir suprantant visus jos poreikius. Laimingos ir sveikos katės visuomet yra mūsų prioritetas, todėl nepaliaujamai ieškome naujų būdų, kaip nustebinti tiek kates, tiek ir jų šeimininkus.

Formuodami naujus ir aukštesnius kačių priežiūros standartus, siūlydami platų katėms skirtų kokybiškų prekių asortimentą ir konsultuodami kačių priežiūros klausimais, kuriame ir darnią bendruomenę, kurią su šiais mielais augintiniais sieja stiprus ir vertingas ryšys.

Esame, nes MUMS RŪPI JŪSŲ KATĖS sveikata, gerovė ir gyvenimo kokybė!

MyCat.lt Direktorius - Modestas M.

REKVIZITAI

MB “Modus E-Commerce”

Įmonės kodas: 306118624

Šilutės pl. 21A, Klaipėda